Atvērta reģistrēšanās EEZ/N stipendiju aktivitātes Latvijas konkursa atklāšanas pasākumam

12.02.2021

2021. gada 24. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) organizē tiešsaistes stipendiju aktivitātes Latvijas konkursa atklāšanas pasākumu. Dalībniekus informēs par stipendiju konkursa vispārējo informāciju, aktualitātēm, izaicinājumiem un prioritātēm, projektu iesniegumu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību.

Tiešsaistes pasākumā piedalīsies Norvēģijas Starptautiskās sadarbības un kvalitātes uzlabošanas aģentūras augstākās izglītības jomā (Diku) vecākā konsultante Margunna Instefjūra (Margunn Instefjord), IZM valsts sekretāra vietnieks Dmitrijs Stepanovs, kā arī VIAA direktore Dita Traidās. Vispārēju informāciju par konkursu un projektu iesniegumu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību sniegs VIAA pārstāvji.

Pasākumā aicināti piedalīties starptautiska mēroga sadarbības partneri un sadarbības projektu vadītāji, konsultanti no augstskolām Latvijā, Norvēģijā, Islandē un Lihtenšteinā. Atklāšanas pasākums notiks tiešsaistes platformā Zoom no plkst. 10.00 līdz 12.00. Reģistrācija tiešsaistes pasākumam būs atvērta līdz 2021. gada 22. februārim. Reģistrētie dalībnieki e-pastā saņems pasākuma piekļuves saiti. Aicinām interesentus sūtīt jautājumus uz adresi: eezstipendijas@viaa.gov.lv. Pasākums notiks gan angļu, gan latviešu valodā.

Informācija par konkursu un dokumenti ir pieejami eeagrants.lv mājaslapas sadaļās projektu konkursi un stipendiju aktivitātes vadlīnijas un informatīvie materiāli.

Stipendiju programma ir viena no Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu (EEZ/N) programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātēm, kas veicina padziļinātu, uz pētījumiem balstītu zināšanu attīstību augstākās izglītības un pētniecības jomā starp Latvijas un Norvēģijas, Islandes un Lihtenšteinas donorvalstu augstskolām. Programmas kopējais finansējums Latvijas konkursam ir 1 582 866 eiro.

Papildu informācija:

Herberts Bucenieks
VIAA Vadības un ārējās sadarbības departamenta
Starptautiskās sadarbības programmu nodaļas vadītājs
E-pasts: herberts.bucenieks@viaa.gov.lv