NIID.LV publicēta informācija par ziemas uzņemšanu augstskolās 2010./2011. studiju gadā

02.12.2010

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) administrētajā Nacionālajā izglītības iespēju datubāzē NIID.LV ir publicēta informācija par ziemas uzņemšanu augstskolās un koledžās 2010./2011. studiju gadā. Pēc VIAA apkopotajiem datiem 2010. gada nogalē un 2011. gada pirmajos mēnešos uzņemšana izsludināta 102 studiju programmās 16 Latvijas augstskolās un koledžās.

63 studiju programmās iespējams pieteikties ar vidusskolas izglītību (1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības un pamatstudiju programmas), augstākā līmeņa studiju programmu klāsts ir uz pusi mazāks – 35, savukārt doktorantūras līmenī var studēt četrās programmās.

Aktuālākā informācija par augstskolu piedāvātajām programmām pieejama: http://www.niid.lv/node/569.

NIID.LV ir atrodama daudzveidīga informācija par dažādām izglītības iespējām jauniešiem un pieaugušajiem. Profesionālās izglītības programmas, augstākās izglītības studiju programmas, kā arī augstskolu, koledžu un pieaugušo izglītības iestāžu piedāvātie kursi ir tikai daļa no datubāzē pieejamās informācijas. Ikviens interesents var izpildīt karjeras izvēles testus un uzdot jautājumus e-konsultantam. Gan testi, gan konsultācijas datubāzē ir bez maksas. Datubāze regulāri tiek papildināta ar visaktuālāko informāciju.