VIAA aicina apmeklēt izstādi „Skola 2011”

03.03.2011

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) no 3. līdz 6. martam piedalīsies starptautiskajā izglītībai veltītajā izstādē „Skola 2011”, lai iepazīstinātu skolēnus, studentus, izglītības darbiniekus un citus interesentus ar Eiropas Savienības (ES) izglītības programmām un izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs.

Izstādes atklāšanā piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks un Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore Dita Traidās.

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā četras dienas VIAA Erasmus, Leonardo da Vinci, Comenius un Mācību braucienu programmu speciālisti informēs un konsultēs skolēnus, studentus, esošos un topošos skolotājus, izglītības ekspertus u.c. izstādes apmeklētājus par studijām un praksi ārzemēs, iespējām doties mācību braucienā un profesionālās pilnveides iespējām. Informāciju par izglītības iespējām 31 valstī varēs saņemt arī pie Eiropas Komisijas karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance Latvija pārstāvjiem.

Savukārt Nacionālās izglītības iespēju datubāzes NIID.LV konsultanti pastāstīs par vairāk nekā 600 profesionālās un 700 augstākās izglītības programmām Latvijā, kā arī karjeras izvēles testiem, kuri palīdz atklāt savas spējas, motivāciju un karjeras vērtības.

Kopumā izstādē piedalīsies vairāk nekā 140 dalībnieki no 14 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Kanādas, Šveices, Čehijas, Vācijas, Dānijas, Somijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Jaunzēlandes, Krievijas un ASV.

Starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2011” ir nozīmīgākais izglītības pasākums  un norisinās jau  17. reizi. Izstādē iespējams vienuviet iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām gan Latvijā, gan ārvalstīs un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu.

Izstādes “Skola 2011” darba laiks

3.–5. marts plkst. 10.00–18.00
6. marts plkst. 10.00–17.00

Biļešu cenas

Pieaugušajiem – Ls 3
Skolēniem, studentiem, skolotājiem – Ls 2,50

Vairāk informācijas par citiem izstādes dalībniekiem: http://www.bt1.lv/?link=00800004&subid=1296

Fotogalerija no pasākuma atklāšanas dienas