Radīts stabils pamats profesionālās izglītības prestižam un kvalitātei

27.11.2015

Ir noslēdzies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) piecus gadus īstenotais Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts profesionālās izglītības satura reformai un kvalitātes paaugstināšanai. Visas profesionālās izglītības attīstībā iesaistītās puses ceturtdien, 26. novembrī, pulcējās konferencē, atzīstot, ka projekts izveidojis stabilu pamatu profesionālās izglītības prestižam un kvalitātei.

Lasīt vairāk »

Konferencē vērtēs paveikto profesionālās izglītības efektivitātes un kvalitātes paaugstināšanai

23.11.2015

Lai izvērtētu paveikto profesionālās izglītības efektivitātes un kvalitātes paaugstināšanā un iezīmētu nākotnes attīstības virzienus darba devēju, darba ņēmēju un profesionālajā izglītībā iesaistīto institūciju sadarbībai profesionālajā izglītībā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ceturtdien, 26. novembrī, rīko konferenci “Stabils pamats profesionālās izglītības prestižam un kvalitātei radīts – ejam tālāk!”.

Lasīt vairāk »

Apstiprināti papildu 8 mobilitāšu projekti Stipendiju aktivitātes ietvaros

29.10.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Pētniecība un Stipendijas” aktivitātē „Stipendijas” atbalstījusi papildu 8 projektu īstenošanu.

Lasīt vairāk »

Jaunieši aicināti piedalīties konkursā

28.10.2015

Līdz 25. novembrim jaunieši aicināti piedalīties video, foto un stāstu konkursā “TU ESI LATVIJA”, lai parādītu un izstāstītu savu stāstu par Latviju. Konkurss norisinās interneta vietnē www.Draugiem.lv/TUESILV .

Lasīt vairāk »

Iepazīsti mācību iestādes ārzemju izglītības izstādē Rīgā

05.10.2015

10. oktobrī notiks ikgadējā specializētā izstāde “Days of International Education” (“Starptautiskās izglītības dienas”). Projekts tika aizsākts pirms desmit gadiem un tagad jau ir plaši pazīstams gan Latvijā, gan ārpus tās. 

Lasīt vairāk »

Starptautiskajā jaunatnes dienā Saeimā diskutēs par jauniešu līdzdalību sabiedrībā

29.07.2015

Atbalstot jauniešu iesaisti sabiedrībā notiekošo procesu veidošanā un ietekmēšanā un aktuālu jautājumu pieņemšanā, 12. augustā - Starptautiskajā jaunatnes dienā, Saeimas namā notiks šai dienai veltītas atvērtās debates “Jauniešu līdzdalība sabiedrībā”. Ikviens interesents ir aicināts līdz 3. augustam pieteikties iespējai klātienē sekot līdzi debatēs spriestajam.  

Lasīt vairāk »

Uzzini, kā NIID.lv un ProfesijuPasaule.lv var Tev palīdzēt izglītības un profesijas izvēlē

23.07.2015

Līdz ar izlaiduma sezonas noslēgšanos, jauniešiem aizvien aktuālāki kļūst jautājumi – Ko darīt tālāk? Vai mācīties? Kur mācīties? Kādu profesiju izvēlēties? Lai atvieglotu izvēles izdarīšanu, sadarbībā ar Rīga TV24 ir izveidots sižets par Valsts izglītības attīstības aģentūras pārvaldīto interneta vietņu www.niid.lv un www.profesijupasaule.lv piedāvātajām iespējām.

Lasīt vairāk »

Centrālāzijas izglītības eksperti ieinteresēti sadarboties ar Latvijas izglītības iestādēm

30.06.2015

Eiropas Savienības (ES) un Centrālāzijas valstu izglītības ministru neformālās sanāksmes ietvaros ārvalstu izglītības ekspertu delegācijas 26. un 27. jūnijā iepazinās ar Latvijas augstskolu un profesionālās izglītības iestāžu darbu un apmeklēja Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA), kur apsprieda turpmākās sadarbības iespējas. 

Lasīt vairāk »