Projektos stiprināta Baltijas un Ziemeļvalstu kopējā pētniecības telpa

17.10.2017

Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta (NFI) pētījumu un stipendiju programmā izveidotās zinātnieku grupas un radītās zināšanas ir ieguldījums turpmākas sadarbības veidošanā, uzsvērts programmas noslēguma konferencē,  ko šodien organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM).

Lasīt vairāk »

Pētniecības un stipendiju projekti noslēdzas ar pārsniegtiem rezultatīvajiem rādītājiem

17.10.2017

Šodien, 17. oktobrī, Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta (NFI) pētījumu un stipendiju programmas noslēguma konferencē Latvijas un ārvalstu eksperti diskutē par programmas rezultātiem, to ilgtspēju un ietekmi. Konferenci organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM).

Lasīt vairāk »

Latvijas zinātnieki un akadēmiskais personāls aicināti pieteikt savu dalību “Pētniecība un stipendijas” noslēguma konferencē

03.10.2017

Aicinām Latvijas zinātniekus un akadēmisko personālu piedalīties Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumenta (EEZ/NFI) programmas “Pētniecība un stipendijas” noslēguma konferencē, kas notiks 2017. gada 17. oktobrī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā "H2O 6". Konferenci atklās Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Līga Lejiņa (dalība tiks apstiprināta) un Norvēģijas Karalistes vēstnieks Latvijā Viņa Ekselence Steinars Ēgils Hāgens (H.E. Mr Steinar Egil Hagen).

Lasīt vairāk »

Festivālā Lampa prezentēs projekta rezultātus

21.06.2017

1. jūlijā sarunu festivālā LAMPA no plkst. 12.00 līdz 13.30 notiks Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) administrētās Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Pētniecība un stipendijas” trīs projektu aktivitātes, kurās vairāku augstskolu un zinātnisko institūtu pārstāvji demonstrēs jaunāko pētījumu rezultātus un pieredzi, kā arī ieguldījumu pētniecības attīstībā. 

Lasīt vairāk »

Aicinām novērtēt VIAA tīmekļa vietni

19.05.2017

Lai iegūtu datus par lietotāju vajadzībām un izmantot tos tīmekļvietņu kompleksai uzlabošanai tuvākajos gados, Valsts kanceleja plāno īstenot projektu “Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotā platforma”. Aptaujas anketas rezultāti būs svarīgs informācijas avots vienotās platformas prasību definēšanai un īstenošanai.

Lasīt vairāk »

Uzmanību - 13.maijā gaidāmas tehniskas problēmas

Vēršam uzmanību, ka 13.maijā paredzēts VIAA mājaslapas un uzturētās informācijas sistēmas darbības pārtraukums.

Paldies par sapratni!

Tehniskās problēmas ir novērstas

26.01.2017

Tehniskās problēmas ir novērstas - zvanus mēs saņemam.

Paldies par sapratni un veiksmīgu dienu!

Tehniskas problēmas - nestrādā VIAA telefonsakari

25.01.2017

Vēršam uzmanību, ka no mums neatkarīgu tehnisku iemeslu dēļ Valsts izglītības attīstības aģentūras darbinieki šobrīd nav sazvanāmi.

Informēsim, līdzko problēma būs atrisināta. Paldies par sapratni!