Katrīna Elizabete Sīle pārstāv Latviju Eiropas profesionālo prasmju nedēļā

05.11.2018

No 5. līdz 9. novembrim Eiropas Komisija (EK) rīko Eiropas profesionālo prasmju nedēļu, lai uzsvērtu iespējas, ko visu vecumu cilvēkiem, pakalpojumu sniedzējiem un organizācijām sniedz profesionālā izglītība un apmācība. Starptautiskā profesionālās meistarības konkursa WorldSkills 2017 godalgotā dalībniece Katrīna Elizabete Sīle kā profesionālo prasmju vēstnese no Latvijas šonedēļ Vīnē (Austrijā) tiekas ar citu dalībvalstu vēstniekiem, lai izceltu priekšrocības, ko jauniešiem sniedz profesionālā izglītība.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Baltijas Pētniecības programmas pirmais projektu konkurss

02.11.2018

Igaunijas Izglītības un pētniecības ministrija sadarbībā ar Igaunijas Pētniecības padomi un Norvēģijas Pētniecības padomi ir izsludinājusi Baltijas Pētniecības programmas pirmo projektu konkursu Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021. periodā. Projektu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 31. janvāris.

Lasīt vairāk »

Izglītības speciālisti aicināti pieteikties konferencei par dzimumu līdztiesību izglītībā

08.10.2018

Izglītības politikas veidotāji, pētnieki, vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu pedagogi līdz 2018. gada 15. oktobrim aicināti pieteikt dalību 14. ASEF ClassNet konferencei, kas notiks no 27. līdz 30. novembrim Somijā, Helsinkos.

 

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikšanās EEZ un NFI Baltijas Pētniecības programmas tīklošanās pasākumam

05.10.2018

Aicinām Latvijas zinātnisko institūciju doktorantus, zinātniskā grāda pretendentus un zinātniekus pieteikties dalībai tīklošanās pasākumam 2018. gada 25. oktobrī Tallinā, Igaunijā, kuru rīko Igaunijas Izglītības un pētniecības ministrija sadarbībā ar Igaunijas Zinātnes padomi un Norvēģijas zinātnes padomi.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Ārlietu ministrijas līdzfinansējuma granta projektu konkurss

26.07.2018

Aicinām Latvijas Republikā reģistrētas biedrības, nodibinājumus un sociālos partnerus pieteikties Ārlietu ministrijas izsludinātajā līdzfinansējuma granta projektu konkursā, kurā atbalstu var saņemt attīstības sadarbības un attīstības (globālās) izglītības projekti.

Lasīt vairāk »

Izglītības un zinātnes ministrija aicina piedalīties IV Pasaules latviešu zinātnieku kongresā

14.05.2018

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, 2018. gada 18. - 20. jūnijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies nozīmīgs notikums Latvijas zinātnes dzīvē – IV Pasaules latviešu zinātnieku kongress. 

Lasīt vairāk »

Seminārā pārrunās Eiropas un Āzijas valstu turpmāko sadarbību profesionālajā izglītībā

24.04.2018

Šonedēļ, 25. un 26. aprīlī, Rīgā tiekas Eiropas un Āzijas valstu izglītības ministriju pārstāvji un profesionālās izglītības eksperti, lai dalītos pieredzē par profesionālās izglītības tendencēm un pārrunātu turpmākās Eiropas un Āzijas sadarbības intereses un iespējas. Semināru organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM).

Lasīt vairāk »

RTU meklē klimata pārmaiņu inovatorus

11.04.2018

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina dažādu nozaru profesionāļus un uzņēmumus pieteikties dalībai pasaules vadošajā mobilitātes programmā Pioneers into Practice 2018, kas vērsta uz klimata pārmaiņu samazināšanu.

Lasīt vairāk »