Pieejams stipendiju aktivitātes atklāšanas pasākuma ieraksts un prezentācijas

26.02.2021

sieviete strada pie datora

Pieejams ieraksts un prezentācijas no 2021. gada 24. februāra stipendiju aktivitātes konkursa atklāšanas pasākuma. Aptuveni 60 augstskolu pārstāvji no Latvijas, Norvēģijas un Lihtenšteinas pulcējās Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā pasākumā, lai uzzinātu par studentu, akadēmiskā un administratīvā personāla mobilitātes iespējām, ko sniedz Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas granti (EEZ/N).

Lasīt vairāk »

Baltijas pētniecības programmā apstiprināti 8 projekti

18.02.2021

Zinātnieks laboratorijā paņēmis rokās pipeti un augu stikla trauciņā

2021. gada 18. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) Baltijas pētniecības programmas 3. konkursā apstiprinājusi astoņus projektus. Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu (EEZ/N) finansējumu saņems Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskā universitātes, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta, Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra, kā arī Vidzemes Augstskolas projekti.

Lasīt vairāk »

Augstskolas aicinātas piedalīties EEZ/N stipendiju konkursa atklāšanas pasākumā

17.02.2021

2021. gada 24. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) organizē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu (EEZ/N) stipendiju aktivitātes konkursa atklāšanas pasākumu tiešsaistē. Augstskolu pārstāvji ir aicināti piedalīties pasākumā, lai uzzinātu par studentu, akadēmiskā un administratīvā personāla mobilitātes iespējām.

Lasīt vairāk »

Atvērta reģistrēšanās EEZ/N stipendiju aktivitātes Latvijas konkursa atklāšanas pasākumam

12.02.2021

2021. gada 24. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) organizē tiešsaistes stipendiju aktivitātes Latvijas konkursa atklāšanas pasākumu. Dalībniekus informēs par stipendiju konkursa vispārējo informāciju, aktualitātēm, izaicinājumiem un prioritātēm, projektu iesniegumu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību.

Lasīt vairāk »

Izsludināts projektu konkurss EEZ un Norvēģijas grantu stipendiju aktivitātē

10.02.2021

EEZ grantu stipendijas 2021

2021. gada 10. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina pieteikšanos Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu (EEZ/N) programmas “Pētniecība un izglītība” projektu konkursam stipendiju aktivitātē. Projektus var pieteikt akreditētas Latvijas augstskolas studentu, akadēmiskā un administratīvā personāla mobilitātei.  

Lasīt vairāk »

Jaunieši Liepājā tiešsaistē diskutē par karjeras izvēli vides jomās

29.01.2021

jauniete sez majas pie datora tiessaistes tiksanas

27. janvārī Zoom tiešsaistes platformā sadarbībā ar Debašu centru norisinājās Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) Dabas mājas rīkotā jauniešu diskusija par karjeras izvēli vides jomās un tās perspektīvām. Diskusija ir viena no projekta “Inovāciju  centra  attīstība  Liepājas  pilsētā”  aktivitātēm, ko finansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas granti (EEZ/N).

Lasīt vairāk »