Notiks seminārs par finansējumu maziem un vidējiem uzņēmumiem

23.09.2016

Šī gada 6. oktobrī norisināsies seminārs “Finansējuma iespējas inovatīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem – H2020 SME Instrument”, ko organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) un vadības konsultāciju birojs “CIVITTA”.

Semināra norises laiks: 06.10.2016., plkst. 13:00 – 17:00
Vieta: VIAA, Vaļņu iela 1, 4. stāvs, 9. telpa (konferenču zāle)

Pasākuma programma:

12:30–13:00 – Dalībnieku reģistrācija
13:00–13:45 – Ievads SME Instrument programmā (Danielius Stasiulis)
13:45–14:15 – Kafijas pauze
14:15–15:00 – Kā uzvarēt SME Instrument projektu konkursā (Sander van der Molen)
15:00–17:00 – Individuālās konsultācijas

*Seminārs notiks angļu valodā bez tulkojuma latviešu valodā.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Reģistrēšanās ir noslēgusies. 

Pasākumā aicināti piedalīties tikai mazie un vidējie uzņēmumi, kas interesējas par H2020 programmu MVU instruments. Lūgums no katra uzņēmuma reģistrēties un piedalīties tikai vienam dalībniekam.

Aicinām pieteikties arī bezmaksas papildu individuālām konsultācijām pie ''CIVITTA'' ekspertiem, lai apspriestu uzņēmuma biznesa plānu un tieši Jūsu uzņēmumam piemērotākās finansējuma iespējas. Lai pieteiktos konsultācijai, sūtiet sava inovatīvā uzņēmuma aprakstu un/vai biznesa plānu Kristapam Kovaļevskim (e-pasts: kristaps.kovalevskis@civitta.lv) līdz 3. oktobrim.

 

Informācija par semināra organizatoriem

VIAA atrodas ES Ietvara programmas Horizon 2020 Nacionālais kontaktpunkts (H2020 NKP).

"Civitta" ir viens no vadošajiem neatkarīgajiem vadības konsultāciju uzņēmumiem Baltijā un rietumu NVS valstīs ar plašu pieredzi MVU instrumenta pieteikumu sagatavošanā inovatīviem uzņēmumiem Lietuvā, Latvijā, Ukrainā un Lielbritānijā.


Lektori

Sandersam van der Molenam (Sander van der Molen) ir 11 gadu pieredze kā profesionālam inovāciju politikas konsultantam. Viņš ir strādājis ar inovāciju politikas projektiem PWC, TNO un Lietuvas Inovāciju centrā. Kopš 2014. gada Sanders strādā "CIVITTA", kur vada inovāciju jomas starptautisko projektu izstrādi un ieviešanu gan "CIVITTA", gan klientiem. Sanders ir veiksmīgi piesaistījis SME Instrument finansējumu 7 inovatīviem uzņēmumiem. Agrāk viņš strādājis Eiropas Komisijā (2004-2005).

Danielius Stasiulis ir vadības konsultāciju biroja "CIVITTA" valdes loceklis, kurš specializējas uzņēmējdarbības atbalsta un inovāciju projektos. Viņš aktīvi darbojas Lietuvas start-up uzņēmumu ekosistēmā, ir piedalījies Startup Lithuania un StartupLitas (ekosistēmu ietekmējošās iniciatīvas) dibināšanā. Viņš arī sadarbojas ar Eiropas Komisiju, lai vērtētu ar tīmekļa uzņēmējdarbību (Web Entrepreneurship) saistītos pieteikumus.

 

Papildu informācija:

Juris Balodis
VIAA H2020 NKP
vecākais eksperts
tālr.: 29451344
e-pasts: juris.balodis@viaa.gov.lv