EK aicina aizpildīt aptauju par programmu Apvārsnis 2020

21.12.2016

Eiropas Komisija (EK) ir izsludinājusi sabiedrisko apspriešanu Eiropas Savienības pētniecības un inovācijas atbalsta programmas Apvārsnis 2020 vidus posma izvērtēšanai. 

Vidus posma izvērtējuma galvenais mērķis ir programmas Apvārsnis 2020 darbības uzlabošana, taču tam būs arī svarīga loma nākamās ES pētniecības un inovāciju atbalsta programmas sagatavošanas procesā.

EK Pētniecības, zinātnes un inovāciju komisārs Karloss Moedas paudis cerību, ka iespējami daudz cilvēku izmantos iespēju izteikt savu viedokli par programmu Apvārsnis 2020, tās pirmajiem trīs gadiem un vēlamo nākotnes virzienu. Šobrīd tiek analizēti dati, fakti un skaitļi par līdzšinējām aktivitātēm Apvārsnis 2020 ietvaros, taču, lai iegūtu pilnu priekšstatu par programmas darbību, ir nepieciešams arī viedoklis un tieša atgriezeniskā saite no pētniekiem, uzņēmējiem, inovātoriem un visu veidu organizācijām, kas piedalījušās programmā.

Sabiedriskā apspriešana programmas Apvārsnis 2020 vidus posma izvērtēšanai būs atvērta līdz 2017. gada 15. janvārim. Lūdzu, sekojiet saitei uz aptaujas aizpildīšanu.

Aicinām arī Jūs izteikt savu viedokli, tādā veidā veicinot EK pievērst uzmanību un padziļināti pētīt tieši tos aspektus un problēmas, ko mēs esam identificējuši Latvijā un kas mums ir svarīgas un varētu noderēt debatēs par nākamo Ietvara programmu pēc 2020.gada.