Aicinām apmeklēt VIAA stendu izstādē RIGA COMM 2018

13.08.2018

Aicinām uzņēmumus, universitātes un pētniecības centrus apmeklēt Valsts izglītības attīstības aģentūras  programmas Apvārsnis 2020 kontaktbiržu un nacionālā kontaktpunkta stendu biznesa inovāciju un tehnoloģiju izstādē RIGA COMM 2018, kura šogad notiks no 11. līdz 12. oktobrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala.

RIGA COMM ir ikgadējā informācijas tehnoloģiju un biznesa risinājumu izstāde, kura ir vienīgā šāda veida izstāde Baltijas valstīs. Izstādes mērķis ir veicināt uzņēmumu, organizāciju, valsts un pašvaldību institūciju modernizāciju efektīvākai darbībai. Izstādes saturs ir piemērots visu nozaru uzņēmējiem un vadītājiem.

Kontaktbiržas dalībniekiem būs iespēja satikt zinātniekus un uzņēmumu pārstāvjus no dažādām programmas Apvārsnis 2020 jomām, iegūt vērtīgu informāciju par vienu no populārākajām projektu iesniegšanas tēmām – informācijas un komunikāciju tehnoloģijas (IKT), kā arī būs iespēja dzirdēt veiksmes stāstus gan no mazo un vidējo uzņēmumu puses, gan no akadēmiskās perspektīvas.

Pie nacionālā kontaktpunkta stenda apmeklētāji atradīs Eiropas pētniecības padomes, Marijas Sklodovskas-Kirī vārdā nosaukto programmu, "Inovācija Maziem un vidējiem uzņēmumiem", "Nākotnes un jaunās tehnoloģijas" darbības ekspertus, kuri dalīsies ar jaunākajām ziņām, palīdzēs atrast nepieciešamos kontaktus un informāciju projekta izstrādei un atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

Interesentiem būs iespēja piedalīties diskusijā par pašreizējo vai nākotnes biznesu ar citiem kontaktpunkta ekspertiem no dažādām jomām, piemēram, IKT, nanotehnoloģijām, biotehnoloģijām, progresīvo materiālu izstrādes, pārtikas nodrošinājuma, utt. Kā arī būs iespējams saņemt informāciju un klātienes konsultācijas par EURAXESS tīkla un portāla piedāvātajām iespējām sadarbībai ar zinātniekiem gan Eiropā, gan trešajās valstīs.

Turklāt nacionālā kontaktpunkta stendā piedalīsies jauni zinātnieki no programmas PostDoc Latvija, kuri demonstrēs savus nesenos pētījumus un sasniegumus. Stendā varēs saņemt arī PostDoc Latvija ekspertu konsultācijas par finansēšanas iespējam.

Pasākuma programma: šeit

Iespēja reģistrēties kontaktbiržai: šeit

Papildu informācija:

Marija Plotniece,
VIAA Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
e-pasts: marija.plotniece@viaa.gov.lv
tālrunis: 67359072