Aicinām uz semināru Daugavpilī par Apvārsnis 2020 programmu

17.09.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Daugavpils Universitāti (DU) 2018. gada 23. oktobrī organizē informatīvu semināru par iespējām iegūt finansējumu Eiropas Savienības pētniecības un inovācijas programmā Apvārsnis 2020. Uz semināru aicināti interesenti no pētniecības institūcijām, uzņēmumiem un nevalstiskajām organizācijām.

Seminārā potenciālos projektu iesniedzējus informēs par iespējām iegūt programmas Apvārsnis 2020 finansējumu šādos programmas virzienos:

      • pārtikas drošība, ilgtspējīga lauksaimniecība un mežsaimniecība, jūrniecība un kuģniecība, iekšējo ūdeņu pētniecība un bioekonomika;
      • klimata politika, vide, resursu efektivitāte un izejvielas;
      • sociālās un humanitārās zinātnes.

Papildus būs iespēja noskaidrot jautājumus par dalību programmā, dalībnieku portālu un partneru meklēšanu, kā arī par COST programmas sniegtajām iespējām.

Par programmas Apvārsnis 2020 iespējām stāstīs Nacionālā kontaktpunkta eksperti - atbildīgie par konkrētiem virzieniem. Pēc prezentācijām varēs saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem un apspriest tālākās sadarbības iespējas.

Semināra darba kārtība: ?d=Seminars_23_10_18.pdf

Semināra norises laiks: 2018. gada 23. oktobris no plkst. 14.00 līdz 17.00

Vieta: Daugavpils Universitāte, 301 kab., Vienības iela 13, Daugavpils

Seminārs notiks latviešu valodā. Dalība pasākumā ir bez maksas. Aicinām līdz 17. oktobrim semināram reģistrēties šeit.

 

Papildu informācija:
Ieva Siliņa,
VIAA nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: ieva.silina@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67559495