Notiks Apvārsnis 2020 Baltijas informatīvā diena

31.10.2018

2018. gada 5. novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) kā Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts sadarbībā ar Igaunijas un Lietuvas Nacionālajiem kontaktpunktiem organizē Baltijas informatīvo dienu “Desmit dienas līdz iesniegšanai” programmas Apvārsnis 2020 izcilības izplatīšanas un dalības paplašināšanas tematikā.

Baltijas informatīvajā dienā aicinām piedalīties potenciālos projektu pieteikumu iesniedzējus, kuri šobrīd strādā pie projektu pieteikumiem, lai  fokusētu un pilnveidotu projektu pieteikumus, tādejādi veicinātu projektu pieteikumu sekmību. Īpaša uzmanība būs veltīta tieši Twinning konkursam un biežāk pieļautajām kļūdām.

Pasākumā piedalīsies Eiropas Komisijas Pētniecības un inovācijas B5  ģenerāldirektorāta pārstāvis Joao Albuquerque Silva un Nacionālo kontaktpunktu tīkla NCP_WIDE.NET pārstāvji no Baltijas valstīm.

Dalībniekiem būs papildus iespēja iepriekš konsultēties un noskaidrot jautājumus par dalību programmā ar Igaunijas un Lietuvas Nacionālo kontaktpunktu kolēģiem.

Darba kārtība?d=Agenda_SEWP_5112018_Riga.pdf

Norises laiks: 2018. gada 5. novembris no plkst. 12.00 līdz 15.00

Vieta: VIAA, Zigfrīda Anna Meierovica Bulvāris 16  - 5 stāvs

Informācijas diena notiks angļu valodā. Dalība ir bez maksas.

Informācijas dienai var reģistrēties līdz 2. novembrim, sūtot savu pieteikumu uz e-pastu: kaspars.kalnins@viaa.gov.lv

Papildus informācija:

Kaspars Kalniņš
VIAA Apvārsnis 2020 nacionālā kontaktpunkta vecākais eksperts
E-pasts: kaspars.kalnins@viaa.gov.lv
Tālrunis: 26751614