Aicinām Apvārsnis 2020 projektu iesniedzējus uz mācībām par jauniem tiešsaistes resursiem

22.11.2018

2018. gada 6. decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūras Nacionālais kontaktpunkts aicina uz praktiskām apmācībām par divu pētniecības projektu īstenotājiem nozīmīgu tiešsaistes resursu izmantošanu: jauno Eiropas Komisijas portālu Funding&Tenders Portal un interaktīvo rīku Elsevier SciVal

Jaunais finansējuma un iepirkumu portāls Funding&Tenders Portal no 2019. gada 1. janvāra pilnībā aizvietos ierasto Apvārsnis 2020 dalībnieku portālu (Participant Portal), kas paredzēts pieteikumu iesniegšanai un partneru meklēšanai, kā arī atspoguļos Eiropas Savienības finansējuma programmas plašākā klāstā, ne tikai par pētniecību un inovācijām. Jaunajā portālā paliks visas dalībnieku portāla funkcijas un būs pievienotas arī jaunas, līdz ar to no nākošā gada Apvārsnis 2020 uzsaukumu un partneru meklēšana un pieteikumu iesniegšana notiks, izmantojot tikai jauno portālu.

Elsevier SciVal ir interaktīvs rīks sava un potenciālo partneru snieguma izvērtēšanai un prezentēšanai, partneru meklēšanai, pētniecības tēmu izvēlei un analīzei. Tas paver plašas iespējas Apvārsnis 2020 finansējuma piesaistei, un ir bez maksas pieejams visām Latvijas valsts zinātniskajām institūcijām un augstskolām. 

Apmācībās būs iespējams pašiem praktiski izmēģināt lietot abus resursus, tādēļ lūdzam līdzi ņemt savus portatīvos datorus. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc aicinām apmācībām reģistrēties līdz 2. decembrim tiešsaistē un sagaidīt dalības apstiprinājumu. 

Darba kārtība?d=Seminars_06_12_18.pdf

Norises laiks: 2018. gada 6. decembris 14:00-17:00

Norises vieta: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Rīga, Vaļņu 1, 4. stāva zāle

Apmācības notiks latviešu valodā. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Papildu informācija:

Ieva Siliņa
VIAA nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: ieva.silina@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67559495