Briselē notiks informatīvā diena par Apvārsnis 2020 finansējuma piesaisti

04.12.2018

2018. gada 14. decembrī Briselē notiks informācijas diena un kontaktbirža par Apvārsnis 2020 finansējuma piesaisti programmā "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to" (SwafS: Science with and for Society), kurā aicināti piedalīties gan projektu koordinatori, gan projektu partneri. Pasākuma organizators ir programmas nacionālo kontaktpunktu tīkls SiS.net2 sadarbībā ar Eiropas Komisiju.

Pasākuma dalībnieki varēs saņemt informāciju no pirmavota - Eiropas Komisijas - par Apvārsnis 2020 programmu "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to", tās gaidāmajiem 2019. gada uzsaukumiem.  No kontaktbiržas organizatoriem būs nodrošināta tikšanās platforma ieinteresētajām pusēm: universitātēm, pētniecības iestādēm, nevalstiskajām organizācijām, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, valsts pārvaldes iestādēm un zinātnes centriem. 

Sīkāka informācija un reģistrācija Horizon 2020 tīmekļvietnē

Pasākums norisināsies angļu valodā. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa un uzturēšanās izdevumi.

Vairāk par programmu iespējams uzzināt Eiropas Komisijas interneta vietnē

Atgādinām, ka Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts piedāvā bezmaksas konsultācijas par iespējām piesaistīt finansējumu šajā un citās Apvārsnis 2020 programmās.

Papildu informācija:

Ieva Siliņa
VIAA nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: ieva.silina@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67559495