Darbību uzsāk jaunais Apvārsnis 2020 finansējuma un iepirkumu portāls

05.12.2018

Kopš šī gada 30. novembra ierasto Apvārsnis 2020 dalībnieku portālu (Participant Portal) ir aizstājis jaunais finansējuma un iepirkumu portāls (Funding & Tenders Portal). Šis portāls šobrīd ir vienīgais resurss Eiropas Savienības grantu meklēšanā, vadībā un līgumu slēgšanā. 2021. gadā, sākoties jaunajai Eiropas Savienības programmai, jaunais portāls aptvers visas centralizēti pārvaldītās programmas.

Jaunais portāls no iepriekšējā dalībnieku portāla atšķiras ar jaunu izkārtojumu un grafisko dizainu. Funkcionalitātes ziņā tas iekļauj gan visas ierastās funkcijas, gan papildinājumus: jaunu, uzlabotu atslēgas vārdu meklēšanas funkciju un algoritmu, kā arī atspoguļo visas pieejamās programmas un iekļauj iepirkumu uzsaukumus.

Lūdzam ņemt vērā, ka tiešsaistes meklētājos ierakstot "Participant Portal", lietotāji tiks automātiski pārvirzīti uz jauno finansējuma un iepirkumu portālu. Grāmatzīmēs atzīmētās lapas no dalībnieku portāla iekļaus ziņu ar aicinājumu pāriet uz jauno portālu.

Ierastais dalībnieku portāls pāris mēnešus vēl būs pieejams, līdz tiks pilnībā deaktivizēts (termiņš vēl nav noteikts). Iesakām lietot jauno portālu, kā arī sekot informācijai VIAA mājaslapā par pieteikšanos Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta rīkotajām finansējuma un iepirkumu portāla lietošanas apmācībām.

Jaunā portāla adrese: šeit

Papildu informācija:

Ieva Siliņa
VIAA nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: ieva.silina@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67559495