Aicinām zinātnisko personālu pieteikties informācijas dienai par MSCA RISE

21.02.2020

27. februārī Latvijas Universitātes Dabas mājā notiks Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU) organizētā informatīvā diena par Marijas Sklodovskas Kirī vārdā nosaukto Inovāciju un zinātnisko grupu apmaiņas grantu programmu RISE. Pasākumā ieskatu programmas sniegtajās iespējās Latvijas zinātniskajam personālam sniegs Nacionālā kontaktpunkta eksperti un LU pētniece. 

Pasākuma dalībniekus informēs par programmas struktūru, dalības nosacījumiem, tehniskajiem un administratīvajiem jautājumiem, kā arī partneru meklēšanas iespējām. Tāpat arī savā pieredzē par diviem finansētiem RISE projektiem dalīsies arī Dr. Ilona Baumane-Vītoliņa, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes ekonomikas un vadības zinātniskā institūta vadošā pētniece.

Norises vieta: LU Dabas māja, Jelgavas iela 1, 108. auditorija

Norises laiks: 13.00 - 15.00

Darba programma: ?d=A2020_seminars_darba_kartiba_RISE_LU_2020_feb.pdf

Reģistrēšanās: tiešsaistē

Atgādinām, ka līdz 2020. gada 28. aprīlim ir atvērts RISE programmas projektu konkurss, kurā gan akadēmiskajā, gan neakadēmiskajā sektorā pētniecībā un inovācijās nodarbinātajam personālam ir iespēja uz laiku no viena līdz divpadsmit mēnešiem strādāt citas valsts iestādē. Programma neparedz ierobežojumus tēmas izvēlē un projekti tiek īstenoti konsorcijos, kas sastāv no trīs vai vairāk partneriem.

Papildu informācija:

Monta Baltā
VIAA nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: monta.balta@viaa.gov.lv
Tālrunis: + 371 67359072