Eiropas Pētniecības un inovāciju dienās iespēja pieteikt savu projektu tiešsaistes izstādei

17.06.2020

No 2020. gada 22. līdz 24. septembrim Eiropas Komisija (EK) organizēs Eiropas Pētniecības un inovāciju dienas virtuālā formātā. EK aicina Apvārsnis 2020 projektu īstenotājus pieteikt savus projektus dalībai virtuālajā izstādē Science is Wonderful!. Aicinām sekot līdzi informācijai par reģistrēšanos tos interesentus, kas vēlas vērot pasākumu apmeklētāja statusā.

Eiropas pētniecības un inovāciju dienas ir EK rīkots pasākums, kas pulcē politikas veidotājus, pētniekus, uzņēmējus un iedzīvotājus, lai diskutētu un veidotu pētniecības un inovāciju nākotni Eiropā un ārpus tās. Šī pasākuma laikā norisināsies virtuālā izstāde Science is woderful!, iepazīstinot sabiedrību ar zinātnes, pētniecības un inovāciju pasauli.

Tiek plānots, ka pasākuma laikā pētnieki mijiedarbosies ar studentiem, bērniem un citiem interesentiem, izskaidrojot pētnieku lomu pēckrīzes situācijā, un uzsvērs, kāda ir pētījumu ietekme uz mūsu ikdienu.

EK aicina jebkuras tematikas Apvārsnis 2020 projektu īstenotājus pieteikties tiešsaistes izstādei, lai dalītos un skaidrotu sava projekta ietekmi, aizpildot pieteikuma formu līdz 5. jūlijam.

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai pasākuma mājaslapā par reģistrēšanās izsludināšanu un pasākuma programmu.