Projektu pieteicējus vebinārā iepazīstinās ar MSCA individuālajām stipendijām

12.08.2020

2020. gada 18. augustā Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts rīko tiešsaistes semināru par Apvārsnis 2020 apakšprogrammas Marijas Sklodovskas Kirī pasākumu (MSCA) atvērto projektu konkursu Individual Fellowships (Individuālās stipendijas). Tiešsaistes seminārā projektu pieteicējiem stāstīs par dalības nosacījumiem un projekta pieteikuma iesniegšanas procesu.

Vebinārā projektu pieteicējus informēs par Individuālo stipendiju pēdējo projektu konkursu programmā Apvārsnis 2020. Dalībniekus iepazīstinās ar dalības nosacījumiem, kā arī sniegs praktisku informāciju par projekta pieteikumu iesniegšanu portālā Funding&Tenders. Vebinārs notiks tiešsaistes platformā Zoom plkst. 13:00-14:30 un tam var reģistrēties tiešsaistē līdz 17. augusta plkst. 12.00.

Individuālās stipendijas ir viena no Apvārsnis 2020 apakšprogrammas Marijas Sklodovskas Kirī pasākuma aktivitātēm, kas paaugstina jebkuras tautības pieredzējušo pētnieku radošo un inovatīvo potenciālu, starptautisko un starpnozaru mobilitāšu, un apmācību ceļā. Pastāv divu veidu individuālās stipendijas: Eiropas stipendijas, kas ir atvērtas pētniekiem, kuri pārvietojas pa Eiropu, kā arī tiem, kuri ierodas no citām pasaules valstīm) un Globālās stipendijas, kas sniedz iespēju Eiropas Savienības vai asociētajās valstīs strādājošiem pētniekiem doties ārpus Eiropas.

Papildu informācija:

Monta Baltā
VIAA Apvārsnis 2020 nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: monta.balta@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67359072