Atvērta reģistrācija tiešsaistes Eiropas Pētniecības un inovāciju dienām

11.09.2020

Eiropas Komisija (EK) ir atvērusi reģistrāciju Eiropas Pētniecības un inovāciju dienām, kas norisināsies tiešsaistē no 22. līdz 24. septembrim. Eiropas pētniecības un inovāciju dienas ir EK rīkots pasākums, kas pulcē politikas veidotājus, pētniekus, uzņēmējus un iedzīvotājus, lai diskutētu un veidotu pētniecības un inovāciju nākotni Eiropā un ārpus tās.

Pasākuma laikā norisināsies Politikas konference, kā arī virtuālā izstāde Science is wonderful!, iepazīstinot sabiedrību ar zinātnes, pētniecības un inovāciju pasauli. Virtuālajā izstādē dalībniekiem būs iespēja apmeklēt 40 Eiropas Savienības finansētu projektu stendus un sazināties ar projektu īstenotājiem. 

Plānots, ka pasākuma laikā pētnieki mijiedarbosies ar studentiem, bērniem un citiem interesentiem, izskaidrojot pētnieku lomu pēckrīzes situācijā, un uzsvērs, kāda ir pētījumu ietekme uz mūsu ikdienu. Jaunākajiem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties spēlēs un citās interaktīvās aktivitātēs.

Pasākumā var piedalīties ikviens interesents, reģistrējoties tiešsaistē.

24. septembrī norisināsies arī virtuālā kontaktbirža, kas veltīta jaunajam projektu konkursam  European Green Deal. Lai reģistrētos šai pasākuma daļai un pieteiktu tīklošanās vizītes, aicinām reģistrēties šeit

Vairāk informācijas par Eiropas Pētniecības un inovāciju dienām pieejams EK mājaslapā, savukārt informācija par izstādi pieejam Science is Wonderful mājaslapā.