Oktobrī norisināsies Eiropas zaļā kursa projektu konkursam veltīta virtuālā kontaktbirža

16.09.2020

Līdz 2. oktobrim uzņēmumi, zinātniskās institūcijas un augstskolas var reģistrēties starptautiskai virtuālajai kontaktbiržai, kas veltīta ietvarprogrammas Apvārsnis 2020 “Eiropas zaļais kurss” (European Green Deal Call) projektu konkursam. Plānots, ka kontaktbirža par visām konkursa tematikām norisināsies tiešsaistē no 13. līdz 14. oktobrim.

Kontaktbiržas dalībniekiem būs iespēja iegūt informāciju par konkursa “Eiropas zaļais kurss” visām tematiskajām jomām, kā arī tīkloties ar topošajiem sadarbības partneriem. Informāciju sniegs Eiropas Komisijas un programmas Apvārsnis 2020 Nacionālo kontaktpunktu pārstāvji. Tāpat arī dalībnieki varēs prezentēt savas idejas vadošajām pētniecības un inovāciju organizācijām.

Dalībniekiem būs iespēja kontaktēties ar topošajiem sadarbības partneriem atsevišķās virtuālās istabās, iepriekš to ieplānojot. Organizatori informē, ka ir obligāti jāpiedalās rīta sesijās, lai iegūti piekļuvi partneru tīklošanās pasākuma daļai.

Kontaktbiržu organizē Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (Enterprise Europe Network) Enterprise Ireland, Invest NI un Ziemeļīrijas Nacionālais kontaktpunkts (NCP).

Vairāk par kontaktbiržu un reģistrācijas var atrast konkursa mājaslapā, savukārt ar “Eiropas zaļais kurss” konkursa tematikām var iepazīties Eiropas komisijas mājaslapā.