ICPerMed konferencē tiksies personalizētās medicīnas eksperti

29.10.2020

ICPerMed konference notiks 2021. gada februari

2021. gada 25. – 26. februārī Parīzē ir plānota Starptautiskā personalizētās medicīnas konsorcija (ICPerMed) rīkotā konference “Personalizēta medicīna – no vīzijas līdz praksei” ("Personalised Medicine - From Vision to Practice"). Konference pulcēs atzītus personalizētās medicīnas ekspertus, pētniekus un citus medicīnas nozares pārstāvjus no visas pasaules.

Katrā no konferences sesijām plānotas divas sarunas un paneļdiskusija, lai paplašinātu sesijas perspektīvu. Konferences laikā notiks piecas dažādas sesijas, un to tēmas ir balstītas uz ICPerMed izvirzīto vīziju:

    • Informed and engaged citizens - personalised medicine for the individual and society.
    • Enhancing life science - and health-related data through biomedical research, data harmonisation and regulatory frameworks.
    • Enabling healthcare systems to implement the next generation of medicine: a crucial shift.
    • Building an efficient entrepreneurial ecosystem supporting health innovation.
    • Personalised medicine, an opportunity to redefine value in healthcare by incorporating patient preference and socio-economics aspects.

Konferences dalībniekiem ir jāreģistrējas tiešsaistē, savukārt ar konferences programmu iespējams iepazīties ICPerMed mājaslapā

ICPerMed apvieno 45 Eiropas un starptautiskos partnerus, pārstāvot ministrijas, finanšu aģentūras un Eiropas Komisiju. ICPerMed strādā pie pētījumu koordinēšanas un atbalstīšanas, lai izstrādātu personalizētas medicīnas pieejas. Tādējādi ICPerMed saskaņo un veicina kopīgus centienus personalizētas medicīnas izpētē un ieviešanā Eiropas un starptautiskā līmenī, kā arī apvieno ieinteresētās personas, kas aktīvi darbojas personalizētās medicīnas jomā.

Ar ICPerMed sekretariāta, koordinācijas un atbalsta darbības (CSA) atbalstu, ko finansē programma Apvārsnis 2020, konsorcijs strādā pie pētījumu koordinēšanas un atbalstīšanas, lai izstrādātu personalizētas medicīnas pieejas.