Projektu iesniedzēji vebinārā varēs uzzināt par Apvārsnis Eiropa pieteikumu plānošanu

18.01.2021

roka uz klaviaraturas blakus gramatas

2021. gada 11. februārī inovāciju un tehnoloģiju uzņēmums EMDESK organizē bezmaksas vienas stundas vebināru “Īss ceļvedis jūsu Apvārsnis Eiropa pieteikumu plānošanai”. Vebināru vadīs pieredzējis projektu vadītājs, kas sniegs informāciju par to, kā sagatavoties jaunās Eiropas Savienības pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis Eiropa projekta uzsaukumiem. 

Vebināra dalībnieki iegūs zināšanas par to, kā rūpīgi saplānot savu projekta iesniegumu jaunajā programmā Apvārsnis Eiropa, ietaupīt laiku un izveidot atbalsta rīkus. Informatīvajā vebinārā varēs uzzināt par projektu iesniegšanas dokumentiem un nosacījumiem, kā veidot visaptverošu darba plānu iesniedzamajiem projektiem, kā novērtēt nepieciešamos resursus izstrādes posmā un, kā atrisināt ar laika taupīšanu saistītās grūtības (partneru meklēšana, datu vākšana, u.c.)

Reģistrēšanās vebināram tiešsaistē EMDESK mājaslapā.

Bezmaksas vebināru nodrošina EMDESK sadarbībā ar Welcomeurope. EMDESK ir inovatīvs uzņēmums, kas atrodas Erfurtē un Berlīnē (Vācija) un kopš 2008. gada nodrošina augstas kvalitātes drošu programmatūru un informācijas tehnoloģiju risinājumus pētniecības un inovācijas iniciatīvām, kurās iesaistītas pasaules populārākās pētniecības organizācijas.