Jūnijā notiks trešās Eiropas pētniecības un inovāciju dienas

15.02.2021

Vairāku cilvēku figūras stāv atsatus viena no otras un cilvēka roka spiež virtuālu pogu uz globusa

Eiropas Komisijas Pētniecības un inovāciju ģenerāldirektorāts paziņojis, ka Eiropas pētniecības un inovāciju dienas šogad norisināsies tiešsaistē 23. un 24. jūnijā. Eiropas pētniecības un inovāciju dienas ir gada notikums pētniecībā un inovācijās, kas apvieno politikas veidotājus, pētniekus, uzņēmējus un sabiedrību, lai kopīgi veidotu Eiropas pētniecības un inovāciju nākotni.

Šī gada pasākums iezīmēs jaunās pētniecības un inovāciju programmas 2021. - 2027. gadam  Apvārsnis Eiropa oficiālo sākumu. Pasākuma programmā galvenā uzmanība vērsta uz jaunām iniciatīvām, lai stiprinātu Eiropas pētniecības telpu. Sadarbība pētniecībā un inovācijās ir būtiska, lai atkoptos no Covid-19 izraisītās pandēmijas un bruģētu ceļu zaļākai un digitālākai Eiropai.

Eiropas pētniecības un inovāciju dienas notiek kopš 2019. gada. Pasākums nodrošina iespēju tīkloties un novērtēt pētniecības un inovāciju jomas sasniegumus. Tas apvieno vienuviet plašu politikas veidotāju, iesaistīto partneru un sabiedrības pārstāvju loku, lai skaidrotu, kā pētniecības un inovāciju politika var sniegt ieguldījumu tālākai Eiropas prioritāšu sasniegšanai. Pagājušajā gadā tiešsaistes pasākuma 146 tematiskajos paneļos piedalījās vairāk nekā 35 tūkstoši dalībnieku no 188 valstīm.

Vairāk informācijas Eiropas pētniecības un inovāciju dienu oficiālajā mājaslapā. Lai nepalaistu garām Eiropas pētniecības un inovāciju dienu jaunumus, iesakām pierakstīties pasākuma jaunumiem, oficiālajā mājaslapā spiežot Subscribe.