Notiks Eiropas Pētniecības padomes mentoringa seminārs

28.04.2021

virietis strada pie datorgalda

2021. gada 2. un 3. jūlijā Cilvēkzinātņu institūts (Institut für die Wissenschaften vom Menschen, IWM) Austrijā sadarbībā ar Polijas Zinātņu akadēmiju (Polska Akademia Nauk, PAN) un Polijas Augstākās izglītības un Zinātnes ministrijas atbalstu (Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego) organizē Eiropas Pētniecības padomes (European Research Council, ERC) mentoringa tiešsaistes semināru.

Seminārs ir paredzēts vēstures, antropoloģijas, politikas zinātnes, socioloģijas, tehnoloģiju, kā arī kultūras un literatūras pētniekiem no Centrāleiropas, Austrumeiropas un Dienvidaustrumeiropas valstīm, kas gatavojas pieteikties Eiropas Pētniecības padomes Starting grant un Consoldator grant laikā no 2021. līdz 2023. gadam. Pasākumā plānots  sniegt individuālās konsultācijas nelielai iesniedzēju grupai par sava projekta akadēmiskā satura attīstību, aktīvi diskutējot savā starpā un ar pieredzējušiem zinātniekiem, kuri ir Eiropas Pētniecības padomes vērtēšanas komisijas locekļi vai kas paši ir saņēmuši Eiropas Pētniecības padomes finansējumu un darbosies kā padomdevēji. Seminārā galvenā uzmanība būs vērsta uz akadēmisko pētījumu projektu koncepciju un dizainu.

Dalība pasākumā ir bezmaksas. Semināra darba valoda – angļu. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, dalībnieki ir aicināti savus pieteikumus iesūtīt pēc iespējas ātrāk un ne vēlāk kā līdz 2021. gada 31. maijam. Interesentiem jānosūta savu CV un 2 lappušu projekta pieteikumu uz e-pasta adresi erc@iwm.at. Lūdzu, pārliecinieties, ka skaidri norādījāt, kurā seminārā vēlaties piedalīties un uz kādu grantu plānojat pieteikties. Jāņem vērā, ka visiem dalībniekiem būs jāprezentē savi projekta priekšlikumi mentoriem un citiem dalībniekiem.

Detalizēta informācija par pieteikšanos šajā saitē

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar ERC pārstāvjiem pa e-pastu: erc@iwm.at.