Aicinām uz Apvārsnis 2020 enerģijas efektivitātes info dienu un kontaktbiržu

03.12.2018

Otrdien, 2019. gada 22. janvārī, Briselē notiks Apvārsnis 2020 2019. gada uzsaukuma informatīvā diena "Sabiedrības izaicinājumi 3 – droša, tīra un efektīva enerģija" (Societal Challenge 3 – Clean, Secure and Efficient Energy) un kontaktbirža par efektīvas enerģijas tēmām. 

Informatīvo dienu nozīmīgākā aktivitāte ir EASME organizētās darbnīcas (workshops), kurās informēs par 2019. gada uzsaukumiem, kā arī tajās varēs piesaistīt jaunus projektu pieteicējus un veicināt kontaktu apmaiņu starp dalībniekiem. Kontaktbirža ir lieliska iespēja atrast konsorciju partnerus pieteikumu izstrādei un, apstiprināšanas gadījumā, projekta īstenošanai.

Kontaktbiržas dalībniekiem būs iespēja ieplānot divpusējas tikšanās ar citiem pieteicējiem, kuru laikā ir iespējams atrast gan partnerus gaidāmajiem uzsaukumiem, gan prezentēt savu pieredzi un projektu idejas. Šī ir lieliska iespēja satikt daudz projektu pieteicēju, paplašināt savu kontaktu loku un parādīt sevi potenciālajiem partneriem.

Organizatori īpašu uzmanību veltīs tam, lai nodrošinātu līdzsvaru dalībnieku vidū, kuri ierodas no dažādām valstīm un organizācijām, un pirms akceptēšanas izvērtēs pieteikumus. Līdz ar to aicinām piedalīties 1-2 cilvēkus no organizācijas. Lūdzam pieteikt savu dalību laicīgi, jo jau tagad ir pieteikušies 190 dalībnieki no 31 valsts, kas pārstāv gan uzņēmumus, gan nevalstiskās organizācijas, gan valsts pārvaldes institūcijas, gan augstākās izglītības iestādes un institūtus, gan pakalpojumu sniedzējus un Eiropas Savienības institūcijas.

Vairāk informācijas par informatīvo dienu pasākuma mājaslapā

Norises vieta: Charlemagne ēka, Rue de la Loi 170, Brisele, Beļģija

Reģistrēšanās tiešsaistē līdz 18. janvārim vai kamēr ir brīvas vietas. 

Dalība pasākumā ir bez maksas, bet dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa izdevumi.

 

Papildu informācija:

Andris Freimanis
Nacionālā kontaktpunkta vecākais eksperts
E-pasts: Andris.freimanis@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67785484