Notiks informācijas diena Briselē par MSCA RISE programmu

09.12.2018

2019. gada 17. un 18. janvārī Briselē norisināsies Marijas Sklodovskas-Kirī vārdā nosauktās programmas Pētniecības un inovācijas jomas darbinieku apmaiņas programmas MSCA RISE informācijas pasākums, uz kuru pasākumu īpaši aicināti ir projektu koordinatori vai topošie koordinatori.

Pasākumā ar MSCA RISE programmas finansējuma saņēmējiem pārrunās noslēgto līgumu nosacījumus un būs iespēja dalīties ar labo praksi projektu īstenošanā. Dalībniekus informēs par līgumu detaļām, piemēram, darbinieku kvalifikāciju nosūtījumiem, finansiālajiem nosacījumiem. Tiks apskatīts plašs klāsts ar citiem ar projekta vadīšanu saistītiem aspektiem, piemēram, zināšanu pārnesi, rezultātu izplatīšanu, tiešsaistes atskaišu iesniegšanas rīkiem un ētiku.

Atgādinām, ka Apvārsnis 2020 MSCA RISE programma finansiāli atbalsta visu karjeras līmeņu pētniecībā un inovācijās iesaistītā personāla īstermiņa mobilitāti, sākot ar jaunajiem zinātniekiem līdz pat pieredzējušiem zinātniekiem un vadībai. Programma ir atvērta augstākās izglītības iestāžu, pētniecības iestāžu, nevalstisko iestāžu u.c.partnerībām Eiropas līmenī un ārpus tā.

Pasākuma norises vieta: COVE AUD 4/121 telpa, Place Charles Rogier, 16 - Saint-Josse-ten-Noode, Brisele, Beļģija

Pasākuma norises laiks: ceturtdien, 2019. gada 17. janvārī 13:00-19:00 un piektdien, 2019. gada 18. janvārī 9:00-13:00

Pasākuma programma: šeit

Lūdzam līdz šī gada 15. decembrim reģistrēties tiešsaistē

Pasākuma organizatoriResearch Executive Agency

Dalība pasākumā un izsniegtie izdales materiāli ir bez maksas, bet pašiem jāsedz ceļa un uzturēšanās izdevumi.

Papildu informācija:

Ieva Siliņa
VIAA nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: ieva.silina@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67559495