Izsludināta pieteikšanās Marijas Sklodovskas-Kirī programmā RISE

11.12.2018

No 2018. gada 4. decembra ir iespēja iesniegt pieteikumus Apvārsnis 2020 Marijas Sklodovskas-Kirī vārdā nosauktās aktivitātes (MSCA) personāla apmaiņas programmā RISE (The Research and Innovation Staff Exchange). Programma paredz startautisku un starpsektorālu sadarbību caur pētniecības un inovāciju personāla apmaiņām.

RISE programma piedāvā pētniecībā un inovācijās nodarbinātajam personālam uz neilgu laiku, bet vismaz mēnesi, strādāt citas valsts iestādē, tādējādi gūstot vērtīgu pieredzi un jaunas zināšanas, veicinot jaunu, ilgtspējīgu sadarbības projektu rašanos. Programma neparedz ierobežojumus tēmas izvēlē un projekti tiek īstenoti konsorcijos, kas sastāv no trīs vai vairāk partneriem.

Aicinām pieteikties finansējumam organizācijas, kas ir aktīvi iesaistītas pētniecībā vai inovācijās. Atbalsts pieejams kopīgas pētniecības partnerību veidošanai un inovāciju aktivitātēm starp partneriem.

Projektus iespējams iesniegt jaunajā Finansējuma un iepirkumu portālā (Funding&Tenders portal) līdz nākošā gada 2. aprīlim.

Buklets par pieteikumu iesniegšanu RISE programmā angļu valodā (?d=MSCA_RISE_pieteikums_2019.pdf). 

Video par RISE programmu (angļu valodā) šeit

Atgādinam, ka 2019. gada 17. un 18. janvārī Briselē norisināsies Marijas Sklodovskas-Kirī vārdā nosauktās programmas Pētniecības un inovācijas jomas darbinieku apmaiņas programmas MSCA RISE informācijas pasākums.

Plašāka informācija par Marijas Sklodovskas-Kirī aktivitāti pieejama Eiropas Komisijas mājaslapā

Papildu informācija:

Ieva Siliņa
VIAA nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: ieva.silina@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67559495