Baltic Bonus programmā zinātnieku un uzņēmēju sadarbībai piešķirti gandrīz 100 tūkstoši eiro

21.11.2017

Lai sekmētu Latvijas zinātnieku un uzņēmēju sadarbību pētniecības un inovācijas projektos ar partneriem no Baltijas valstīm un Baltijas jūras reģiona Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, šogad Baltic Bonus programmā šim mērķim no valsts budžeta piešķirti gandrīz 100 tūkstoši eiro. Finansējums piešķirts vairākām zinātniskajām institūcijām un uzņēmumiem par 56 kvalitatīvu sadarbības projektu pieteikumu sagatavošanu.

Lasīt vairāk »

Pārtraukta finansiālā atbalsta piešķiršana Baltic Bonus 2017. gada programmā

19.09.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ar 2017. gada 14. augustu uzsāka iesniegumu pieņemšanu par finansiālā atbalsta piešķiršanu Baltic Bonus programmas ietvaros, atbalstot Latvijas zinātnieku un uzņēmēju partnerību pētniecības un inovācijas projektos ar Baltijas valstu vai Baltijas jūras reģiona ES dalībvalstu zinātniekiem un uzņēmējiem. Ar 2017. gada 19. septembri iesniegumu pieņemšana 2017. gadā tiek pārtraukta, jo sasniegti finansējuma griesti.

Lasīt vairāk »

Tiešsaistes seminārs par Baltic Bonus programmu 2017. gadā

30.08.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2017. gada 14. augustā ir uzsākusi iesniegumu pieņemšanu finansiālā atbalsta saņemšanai Baltic Bonus programmas ietvaros. Atbalsts tiek piešķirts par Latvijas zinātnieku un uzņēmēju sadarbību pētniecības un inovācijas projektos ar Baltijas valstu vai Baltijas jūras reģiona Eiropas Savienības dalībvalstu zinātniekiem vai uzņēmējiem.

Lasīt vairāk »

Aicina pieteikties Baltic Bonus programmas atbalstam

14.08.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) uzsāk iesniegumu pieņemšanu Baltic Bonus programmā, lai atbalstītu Latvijas zinātnieku un uzņēmēju sadarbību pētniecības un inovācijas projektos ar partneriem no Baltijas valstīm un Baltijas jūras reģiona Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm.

Lasīt vairāk »

Arī šogad būs pieejams Baltic Bonus programmas finansējums

06.04.2017

Baltic Bonus programmu pētniecības un inovācijas projektu pieteikumu izstrādei Latvijā īstenos arī 2017. gadā. Šogad maksimālais atbalsta apmērs būs 2500 eiro, ja projektā ir partneris no Baltijas valsts vai abām Baltijas valstīm un Baltijas jūras reģiona Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts. Projekta pieteicējam, kura projektā ir partneris tikai no Baltijas jūras reģiona ES dalībvalsts, savukārt būs pieejams atbalsts līdz 1500 eiro.

Lasīt vairāk »