Izsludināts jauns ERA-NET COFUND konkurss pilsētu transformācijas jomā

04.02.2021

rokas tur pilsetu

2021. gada 29. janvārī Apvārsnis 2020 programmas ERA-NET Cofund ir izsludinājis jaunu projektu konkursu ENUTC pilsētu transformācijas jomā (Urban transformation capacities). Kopējais plānotais konkursa budžets ir 18 miljoni eiro, kas sastāv no 16 nacionālo pētniecības aģentūru un Eiropas Komisijas finansējuma. 

Jebkurš zinātnieks var piedalīties tikai divos projekta pieteikumos. Turklāt tikai vienreiz kā projekta koordinators. Tātad zinātnieks var piedalīties vai nu divos projekta pieteikumos kā galvenais izpildītājs, vai alternatīvi piedalīties viena projekta pieteikumā kā koordinators, un otra projekta pieteikumā kā galvenais izpildītājs. Projekta pieteikumā jābūt pārstāvētām vismaz 3 valstīm, un maksimālais projektu ilgums ir trīs gadi. 

Projektu pieteikumus var iesniegt ar šādām tēmām:

    • Pilsētu aprites ekonomika
    • Apkaimju attīstība un pilsētu inovāciju ekosistēmas
    • Izturīga un noturīga pilsētu infrastruktūra un celtnes.

Projektu iesniegšana notiek divās kārtās, kur pirmās kārtas projektu iesniegšana notiek līdz 2021. gada 15. aprīlim plkst. 15:00 pēc Latvijas laika. Savukārt pilno projektu iesniegšana turpināsies līdz 2021. gada 23. septembrim plkst. 15:00 pēc Latvijas laika. Projektu uzsākšana ir plānota 2022. gada pirmajā pusē. 

Lai labāk sagatavotos projektu pieteikumu iesniegšanai un iegūtu detalizētāku informāciju par jauno konkursu, ERA-NET Cofund ENUTC aicina uz tiešsaistes vebināru un kontaktbiržu: 

Detalizēta informācija par projektu konkursu Urban Europe mājaslapā