Notiks informācijas sesija par jauno konkursu ERA-NET CHANSE

04.03.2021

meitene skatas mobilaja telefona

2021. gada 15. martā plkst. 11:00 pēc Latvijas laika notiks ERA-NET Cofund CHANSE organizēta virtuāla informācijas sesija, kurā aicināti piedalīties potenciālie projektu pieteicēji. Sesijas laikā būs sniegta detalizēta informācija par CHANSE 2021. gada projektu konkursu, tostarp konkursa tematiku un prioritātēm, atbilstības prasībām projektu pieteicējiem, projektu pieteikšanas un novērtēšanas procedūrām, kā arī būs iespēja piedalīties jautājumu un atbilžu sesijā.

CHANSE (Collaboration of Humanities And Social Sciences in Europe) ir Apvārsnis 2020 programmas ERA-NET Cofund projekts, kas darbību uzsācis 2021. gada 1. janvārī, tajā piedalās 24 valstu 27 zinātni un pētniecību finansējošās organizācijas. CHANSE savā darbība balstās uz divu esošo tīklu pieredzi: HERA (humanitārās zinātnes Eiropas Pētniecības telpā) un NORFACE (jaunas iespējas pētniecības finansēšanas aģentūru sadarbībai Eiropā), un atbalsta attiecīgi pētījumus humanitārajās un sociālajās zinātnēs.

CHANSE iniciatīva organizē konkursu starptautiskās sadarbības projektiem, kur konkursa prioritāte ir “Transformācijas: sociālā un kultūras dinamika digitālajā laikmetā”. Šī konkurss atbalsta pētījumu projektus, kas palīdz saprast, kā digitālās inovācijas izraisa sociālās un kultūras pārmaiņas, un kā tās ietekmē sabiedrību un kultūru. Konkursu plānots atvērt 2021. gada 9. martā ar projektu ideju pieteikumu iesniegšanu 7. maijā.

Dalībai tiešsaistes pasākumā nepieciešama reģistrācija. Informācija par pasākumu ir atrodama CHANSE mājaslapā un sociālajos tīklos Facebook, LinkedIn, Twitter

Papildu informācija:

Maija Bundule
VIAA Pētniecības starptautisko programmu nodaļas vadītāja
E-pasts: maija.bundule@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67785423