Atvērta pieteikšanās vebināram par QuantERA II konkursu kvantu tehnoloģiju jomā

08.04.2021

abstraktas diagrammas

2021. gada 13. aprīlī plkst. 14:00–16:00 pēc Latvijas laika notiks ERA-NET Cofund QuantERA II organizēts vebinārs, kurā aicināti piedalīties potenciālie projektu pieteicēji. Pasākumā dalībnieki varēs iegūt detalizētu informāciju par QuantERA II 2021. gada projektu konkursu kvantu tehnoloģiju jomā. 

QuantERA II ir Eiropas Komisijas programmas Apvārsnis 2020 līdzfinansēts projekts starpvalstu pētniecības programmu koordinācijas stiprināšanai pētniecībā kvantu tehnoloģiju jomās un ir ERA-NET projekta QuantERA turpinājums. Pasākumā galvenā uzmanība būs veltīta konkursa tematikai un prioritātēm un būs izskaidrotas projektu pieteikšanas un vērtēšanas procedūras. Vebināra laikā dalībniekiem demonstrēs partneru meklēšanas rīku un elektroniskās iesniegšanas sistēmu.

Reģistrācija dalībai vebinārā ir obligāta un tā atvērta konkursa mājaslapā.

QuantERA II projektā sadarbojas zinātni un pētniecību finansējošas nacionālās institūcijas no Eiropas Savienības, Islandes, Izraēlas, Norvēģijas, Šveices, Turcijas un Apvienotās Karalistes. QuantERA II koordinators ir Polijas Nacionālais zinātnes centrs. 2021. gada QuantERA II projektu konkursa plānotais budžets ir 40 miljoni eiro. Latviju projektā pārstāv Valsts izglītības attīstības aģentūra kā zinātni finansējoša institūcija, nodrošinot konkursā atbalstīto starptautisko pētniecības projektu finansējumu Latvijas dalībniekiem.