Eiropas Pētniecības padome publicē darba programmu

22.02.2021

Apvarsnis Eiropa darba programma

Šodien, 22. februārī, Eiropas Komisija pieņēma Eiropas Pētniecības padomes (EPP) Zinātniskās padomes izveidoto darba programmu 2021. gadam. Šī darba programma ir pirmā, kas apstiprināta saskaņā ar Eiropas Savienības Pētniecības un inovācijas pamatprogrammu Apvārsnis Eiropa 2021. – 2027. gadam.

Lasīt vairāk »

Apvārsnis 2020 tiešsaistes semināram mainīts norises laiks

18.02.2021

Roka ar iedegtu spuldzīti pie portatīvā datora

Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta bezmaksas pieredzes apmaiņas pasākums „Projektu vadība un īstenošana programmā Apvārsnis 2020” notiks 3. martā, nevis 22. februārī, kā plānots iepriekš. Tiešsaistes seminārs paredzēts cilvēkiem, kuriem nav iepriekšējas pieredzes projektu vadībā, un īpaši gaidīti būs jaunie zinātnieki.

Lasīt vairāk »

Apvārsnis 2020 projektu īstenotāji dalīsies pieredzē

15.02.2021

Trīs zinātnieki baltos halātos skatās portatīvajā datorā

Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts 22. februārī aicina uz bezmaksas pieredzes apmaiņas pasākums par Apvārsnis 2020 programmu projektu vadību. Tiešsaistes seminārs paredzēts cilvēkiem, kuriem nav iepriekšējas pieredzes projektu vadībā, un īpaši gaidīti būs jaunie zinātnieki.

Lasīt vairāk »

Jūnijā notiks trešās Eiropas pētniecības un inovāciju dienas

15.02.2021

Vairāku cilvēku figūras stāv atsatus viena no otras un cilvēka roka spiež virtuālu pogu uz globusa

Eiropas Komisijas Pētniecības un inovāciju ģenerāldirektorāts paziņojis, ka Eiropas pētniecības un inovāciju dienas šogad norisināsies tiešsaistē 23. un 24. jūnijā. Eiropas pētniecības un inovāciju dienas ir gada notikums pētniecībā un inovācijās, kas apvieno politikas veidotājus, pētniekus, uzņēmējus un sabiedrību, lai kopīgi veidotu Eiropas pētniecības un inovāciju nākotni.

Lasīt vairāk »

Vidzemes inovāciju nedēļā varēs uzzināt par Apvārsnis Eiropa

14.02.2021

Apvarsnis Eiropa ViN21

2021. gada 23. februārī Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Apvārsnis 2020 Nacionālo kontaktpunktu organizē informatīvu pasākumu "Ieskats ietvara programmā Apvārsnis Eiropa", kas notiks Vidzemes inovāciju nedēļas laikā. Pasākums ir paredzēts gan pieredzējušiem, gan jauniem ietvara programmas Apvārsnis Eiropa projektu pieteicējiem. Piedalīties aicināti visu sektoru pārstāvji – mazie un vidējie uzņēmumi (MVU), zinātnisko institūciju pārstāvji, pētnieki un nevalstiskās organizācijas. 

Lasīt vairāk »

Atklāta Apvārsnis Eiropa ietvara programma

05.02.2021

Apvarsnis Eiropa programmas atklasana

2021. gada 2. februārī notika jaunās Apvārsnis Eiropa ietvara programmas (2021-2027) atklāšanas pasākums, kuru rīkoja Portugāles prezidentūra Eiropas padomē sadarbībā ar Eiropas Komisiju. Pasākumā piedalījās pētnieki, uzņēmumu vadītāji, politiskās un valsts amatpersonas no visas Eiropas, lai mobilizētu visu Eiropu fokusēties uz jauno ietvara programmu Apvārsnis Eiropa

Lasīt vairāk »

Pieejami Apvārsnis Eiropa darba programmu projekti

05.02.2021

virietis uzvalka tur rokas slepenu dokumentu ikonu

Eiropas Komisija (EK) plāno publicēt gatavās Apvārsnis Eiropa darba programmas līdz šī gada aprīlim, tomēr darba programmu uzmetumi jau tagad tiek izplatītas Eiropas pētniecības asociāciju, universitāšu un citu iesaistīto pušu starpā. Šobrīd tiešsaistē ir brīvi pieejams jaunās programmas Apvārsnis Eiropa darba programmas projekts, kas pētniekiem sniedz diezgan lielas norādes par to, ko sagaidīt no pirmajiem Apvārsnis Eiropa uzsaukumiem šogad.

Lasīt vairāk »

Apvārsnis 2020 projektu īstenotāji vebinārā uzzinās par atskaišu sagatavošanu

19.01.2021

sieviete sez biroja pie datora

2021. gada 28. janvārī ar atkārtojumu 9. februārī platformā Zoom norisināsies vebinārs “Programmas Apvārsnis 2020 projektu īstenotājiem par atskaišu gatavošanu un iesniegšanu portālā”. Pasākumam aicināti pieteikties Eiropas Savienības pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis 2020 projektu īstenotāji, lai veiksmīgi sagatavotos projektu atskaišu iesniegšanai. 

Lasīt vairāk »