Iespēja pieteikties tiešsaistes semināram par programmu Eurostars-2

08.10.2018

Trešdien, 14. novembrī, notiks EUREKA Sekretariāta un Eiropas Komisijas Apvārsnis 2020 vienotās programmas Eurostars-2 rīkotais tiešsaistes seminārs par Eurostars-2 programmas iespējām.

Lasīt vairāk »

Vīnē notiks inovatīvās uzņēmējdarbības konference

08.10.2018

No 2018. gada 21. līdz 22. novembrim Vīnē notiks konference jaunu un inovatīvu produktu ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem “Inovatīvā uzņēmējdarbība” (Innovative Enterprise), kuru rīko Austrijas Eiropas Savienības prezidentūra sadarbībā ar Eiropas Komisiju. Konferences lielākā uzmanība būs veltīta programmas Apvārsnis 2020 programmas iespējām uzņēmējiem, kuri vēlas veiksmīgi ienākt jaunos tirgos ar inovatīviem produktiem.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Eurostars-2 programmas projektu konkurss

03.07.2018

Trešdien, 27. jūnijā ir sākusies projektu iesniegšana programmas Eurostars-2 10. konkursam. Programma atbalsta pētniecībā un attīstībā iesaistītus mazos un vidējos uzņēmumus, kas attīsta inovatīvus produktus, tehnoloģijas vai pakalpojumus ar mērķi panākt priekšrocības to tirgus konkurētspējā, kā arī zinātniskās institūcijas, sniedzot Latvijas valsts un Eiropas Komisijas finansējumu. 

Lasīt vairāk »

Seminārs potenciālajiem Eurostars-2 projektu dalībniekiem

09.02.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 15. februārī aicina potenciālos Eurostars-2 projektu pieteicējus piedalīties seminārā par 9. un 10. konkursa aktualitātēm. Seminārā aicināti piedalīties gan inovatīvi, gan neinovatīvi uzņēmumi, pētniecības organizācijas, kā arī jebkuri uzņēmēji, valsts un privāto pētniecības organizāciju pārstāvji un citi interesenti.

Lasīt vairāk »