Izsludināts Eurostars-2 programmas projektu konkurss

18.12.2019

Trešdien, 18. decembrī, ir atvērta projektu iesniegšana programmas Eurostars-2 trīspadsmitajam konkursam, kurā pētniecībā iesaistītie mazie un vidējie uzņēmumi, kā arī zinātniskās institūcijas var saņemt Latvijas valsts un Eiropas Komisijas finansējumu.

Lasīt vairāk »

Notiks tiešsaistes seminārs par Eurostars-2 programmu

30.07.2019

27. augustā notiks EUREKA Sekretariāta un Eiropas Komisijas Apvārsnis 2020 vienotās programmas Eurostars-2 organizētais tiešsaistes seminārs potenciālajiem Eurostars-2 projektu iesniedzējiem par programmas iespējām un izsludinātā 12. programmas konkursa aktualitātēm. Seminārs paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī zinātniskajām institūcijām, kas attīsta jaunus un inovatīvus produktus, tehnoloģijas vai pakalpojumus.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Eurostars-2 programmas projektu konkurss

16.07.2019

Piektdien, 12. jūlijā, ir sākusies projektu iesniegšana programmas Eurostars-2 divpadsmitajam konkursam, kurā pētniecībā iesaistītie mazie un vidējie uzņēmumi, kā arī zinātniskās institūcijas var saņemt Latvijas valsts un Eiropas Komisijas finansējumu.

Lasīt vairāk »

Zinātniekiem un uzņēmējiem iespēja piedalīties EUREKA Pasaules inovāciju samitā

09.04.2019

2019. gada 14. – 16. maijā Mančesterā, Lielbritānijā notiks EUREKA Sekretariāta un Lielbritānijas Zinātnes un inovāciju aģentūras (Innovate UK) rīkots pasākums – EUREKA Pasaules inovāciju samits (EUREKA Global Innovation summit). Tas ir lielākais EUREKA programmas pasākums, kas aicina piedalīties gan uzņēmējus, gan zinātniekus, gan valsts valdības pārstāvjus.

Lasīt vairāk »

Iespēja piedalīties tiešsaistes seminārā par programmu Eurostars-2

23.01.2019

Otrdien, 5. februārī, notiks EUREKA Sekretariāta un Eiropas Komisijas Apvārsnis 2020 vienotās programmas Eurostars-2 Valsts izglītības attīstības aģentūras rīkotais tiešsaistes seminārs par Eurostars-2 programmas iespējām.

Lasīt vairāk »