Notiks Baltijas valstu informatīvs seminārs par Eiropas Pētniecības padomi

18.01.2021

Baltijas jūra vasarā

2021. gada 3. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra, Igaunijas Pētniecības padome un Lietuvas Pētniecības padome kopā ar Eiropas Pētniecības padomi (EPP) organizē virtuālo informācijas dienu “Iepazīt EPP: Baltijas valstu informācijas diena” (“Demystifying ERC: information day in Baltic countries”). Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt Eiropas Pētniecības padomes pārstāvjus, iekšējos procesus un vidi.

Lasīt vairāk »

Projektu iesniedzēji vebinārā varēs uzzināt par Apvārsnis Eiropa pieteikumu plānošanu

18.01.2021

roka uz klaviaraturas blakus gramatas

2021. gada 11. februārī inovāciju un tehnoloģiju uzņēmums EMDESK organizē bezmaksas vienas stundas vebināru “Īss ceļvedis jūsu Apvārsnis Eiropa pieteikumu plānošanai”. Vebināru vadīs pieredzējis projektu vadītājs, kas sniegs informāciju par to, kā sagatavoties jaunās Eiropas Savienības pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis Eiropa projekta uzsaukumiem. 

Lasīt vairāk »

Jaunuzņēmumi var saņemt finansējumu Covid-19 radīto izaicinājumu risināšanai

12.01.2021

Covid-X finansejums jaunuznemumiem

Jaunuzņēmumi, kuri strādā ar mākslīgā intelekta risinājumiem cīņai ar Covid-19 izraisītajiem izaicinājumiem, var pretendēt uz programmas Apvārsnis 2020 iniciatīvas Covid-X finansējumu līdz 150 tūkstošiem eiro. Kopējais akselerācijas programmas Covid-X finansējums ir četri miljoni eiro.

Lasīt vairāk »

Projektu iesniedzēji varēs uzzināt par Eiropas Pētniecības padomes finansējuma iespējām

06.01.2021

Vebinars par Eiropas padomes finansejumu

2020. gada 26. janvārī Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts aicina pētniekus uz informatīvu tiešsaistes vebināru par Eiropas Pētniecības padomes finansējuma iespējām. Vebinārā būs iespēja uzzināt par visiem Eiropas Pētniecības grantu veidiem, kas paredzēti pētniekiem ar dažādu zinātnisko pieredzi. 

Lasīt vairāk »