Zinātniekiem un uzņēmējiem iespēja piedalīties EUREKA Pasaules inovāciju samitā

09.04.2019

2019. gada 14. – 16. maijā Mančesterā, Lielbritānijā notiks EUREKA Sekretariāta un Lielbritānijas Zinātnes un inovāciju aģentūras (Innovate UK) rīkots pasākums – EUREKA Pasaules inovāciju samits (EUREKA Global Innovation summit). Tas ir lielākais EUREKA programmas pasākums, kas aicina piedalīties gan uzņēmējus, gan zinātniekus, gan valsts valdības pārstāvjus.

Samits piedāvā iespēju inovatīviem uzņēmumiem atrast potenciālus partnerus turpmākai attīstībai pasaules mērogā, valstu valdību pārstāvjus rast jaunas idejas ekonomiskai izaugsmei un projektu pieteicēju atbalstam. Pasākums notiks uz vairākām skatuvēm, vairākās paralēlās sesijās ar vairāk kā 140 runātājiem, kurās izskatīs jautājumus saistītus ar biznesa attīstību, investoru piesaisti un veiksmīgu partneru atrašanu, EUREKA programmas iespējām un jaunākajām inovācijām. Tāpat varēs uzzināt sadarbības iespējas ar Kanādu, Korejas Republiku un Dienvidāfriku, kā arī piedalīties dažādās darbnīcās. Kopumā samitā būs pārstāvji no vairāk kā 45 valstīm.

Samits ir paredzēts gan pieredzējušiem EUREKA programmas dalībniekiem, gan tiem, kas ne reizi nav dzirdējuši par EUREKA.

EUREKA programma (EUREKA un Eurostars-2) atbalsta mazos un vidējos uzņēmumus, kā arī uzņēmumu sadarbību ar zinātniskajām institūcijām, izstrādājot un komercializējot inovatīvus produktus vai pakalpojumus.

Norises laiks: 2019. gada 14. – 16. maijs

Norises vieta: Victoria Warehouse, Mančestera, Lielbritānija

Reģistrēties līdz 14. maijam iespējams tiešsaistē un dalība pasākumā ir bez maksas.

Plašāka informācija pieejama samita mājaslapā

Papildu informācija:

Laura Kunga-Jēgere
VIAA Pētniecības starptautisko programmu nodaļas vecākā eksperte
EUREKA un Eurostars-2 programmu koordinatore
E-pasts: laura.kunga-jegere@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67785406