Turpinās pēcdoktorantūras 1. un 2. kārtu gala un vidusposmu ziņojumu zinātniskā vērtēšana

25.02.2021

virietis uzvalka tur rokas pildpalvu un skatas dokumentus

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) šobrīd turpina organizēt 2020. gada vidū uzsākto 1. un 2. atlases kārtu pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu gala un vidusposmu ziņojumu zinātnisko vērtēšanu un apkopot to rezultātus. Pētniecības pieteikumu noslēguma termiņu datumi vidusposmu un gala atskaišu iesniegšanas datumi atšķiras, ņemot vērā pētniecības pieteikumu dažādos uzsākšanas datumus, kā arī iespējamos pētniecības pieteikuma pārtraukšanas iemeslus.

Lasīt vairāk »

Pētniecības pieteikumu īstenošanas 4. kārtā piedalās pēcdoktoranti no 9 valstīm

29.01.2021

datorgalds ar staitstikas izdrukām un darbiniekiem pie datora

Valsts izglītības attīstības aģentūras īstenotajā pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta 4. atlases kārtas administratīvās un zinātniskās kvalitātes vērtēšanas rezultātā ir apstiprināti 79 pētniecības pieteikumi. Pašreiz noris 76 pētnieciskās aktivitātes, savukārt 3 pētniecības pieteikumu iesniedzēji atteicās no savu pētniecības pieteikumu īstenošanas.

Lasīt vairāk »

Uzsākta pēcdoktorantūras pētniecības 4. atlases kārtas pētniecības pieteikumu īstenošana

07.01.2021

PostDoc 4. kartas vertesanas rezultati

2020. gada beigās Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) noslēdza pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta 4. atlases kārtā iesniegto pētniecības pieteikumu administratīvās un zinātniskās kvalitātes vērtēšanas procesu un izziņoja pieņemtos lēmumus visiem pētniecības pieteikumu iesniedzējiem. Šobrīd ir uzsākta pēcdoktorantūras pētniecības 4. atlases kārtas pētniecības pieteikumu īstenošana.

Lasīt vairāk »